Biz,

 • 20 yılı aşan çalışma sürelerimizde, farklı projelerde bir araya gelerek tasarım üretme deneyimini elde ettik.
 • Araştırma, esnek düşünme ve bütüncül tasarıma dayanan nitelikli meslek pratiği anlayışında birleşiyoruz.
 • Deneyim ve alanlarımızın farklılığı ile birçok alanda etkin ve verimli süreçler yaratıyoruz.
 • İşbirliklerine ve uzmanlıklara dayalı anlayışımızla aşağıdaki alanlarda hizmet veriyoruz:


Tasarım Hizmetleri
 • Mimari konsept tasarım
 • İç Mimari konsept tasarım
 • Workplace tasarımı ve marka geliştirme
 • Tasarım geliştirme
 • Uygulama projesi ve detay geliştirme
 • İhale dokümanları hazırlanması
Danışmanlık Hizmetleri
 • Mimari tasarım yönetimi
 • Workplace tasarım danışmanlığı
 • Kurumsal tasarım ve marka geliştirme danışmanlığı
 • Kurumsal kimlik tasarım danışmanlığı
 • Due diligence hızmetleri
EYLEM ÖNAL ŞAHİN

EYLEM ÖNAL ŞAHİN
Tasarım Yöneticisi

1994'de Galatasaray Lisesi'ni, 1999'da İstanbul Teknik Üniversitesi'ni bitirdi.

2000-2007 yılları arasında Kreatif Mimarlık ve Karaören Mimarlık'ta mimari, iç mimari ve uygulama konularında çalıştı. Y.T.Ü'de başladığı yüksek lisansını 2004'de İhsan Bilgin danışmanlığında, Teşvikiye üzerine hazırladığı tez ile tamamladı. 2007'de katıldığı Arup İstanbul Ofisi Mimari Grubu'nda 9 yıl boyunca ekip yöneticiliği ve tasarım koordinatörlüğü yaptı. Bu süre içinde birçok farklı işlev ve ölçekte tasarım ve uygulama projesi yürüttü, ekibe yönelik seminerler düzenledi ve araştırma projelerine katıldı. 2016'da yeni kurulan D-Zone Architects'de direktör olarak görev aldı. 2018 yılından itibaren kurucusu olduğu EOS Design&Management bünyesinde tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Meslek Pratiğinde anadilin yanı sıra Fransızca ve İngilizceyi kullanabilmektedir. LEED Green Associate sertifikasına sahiptir.

AHMET ELGİNÖZ

AHMET ELGİNÖZ
Mimari Görselleştirme ve Animasyon

1994'de Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni, 2000'de İstanbul Teknik Üniversitesi'ni bitirdi.

1997-1998 yılları arasında Atölye T İç Mimari Bölümünde, 1998-2000 yılları arasında Miar Mimarlıkta Mimar olarak çalıştı. 2000-2002 arası Elektronet Teknoloji şirketinde kurucu ortak olarak çalıştı. 2002-2008 arası Freelance olarak çalıştıktan sonra 2008'de Telmodel Mimarlığı kurdu. Mimari görselleştirme ve animasyon dışında Signage ve Wayfinding projeleri üzerine çalışmaktadır.

Eylem Önal Şahin ile konsept tasarım ve mimari görselleştirme alanlarında iş birliği yapmaktadır.
www.telmodel.com

HAMİ KURAL

HAMİ KURAL
Grafik Tasarımcı ve İlüstratör

1994 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu.

1990 - 1998 yılları arasında İzmir'de lokal reklam ajanslarında Grafik Tasarımcı olarak çalıştı. 1999 yılından itibaren reklam ve grafik tasarım serüvenini sürdürmek üzere İstanbul'da çalışmaya başladı. 2002 - 2011 yılları arasında uluslararası bir reklam ajansı olan Ogilvy and Mather'ın İstanbul ofisinde Senior Art Direktör olarak çalıştı. Bu süre içinde yerli ve yabancı birçok marka için ATL (above the line) ve BTL (below the line) reklam kampanyalarında görev aldı. 2012'de Grey Ajans'ın Shopper Marketing alanında faaliyet gösteren kardeş ajansı Geometri Global'de Kreatif Direktör olarak çalıştı. 2014'den beri freelance art direktör ve illüstratör olarak kariyerine devam etmektedir.

Eylem Önal Şahin ile iç mimari projelerin grafik tasarımlarında ve kurumsal kimlik çalışmalarında iş birliği yapmaktadır.
www.behance.net/hamikural

ÖZLEM YILDIRIM

ÖZLEM YILDIRIM
Mimar

1995’de Bursa Anadolu Lisesi’ni, 2000’de İstanbul Teknik Üniversitesi'ni bitirdi.

1999-2002 yılları arasında A&Y tasarım, Metex firmalarında çalıştı. 2002 yılında İtalya’da Giovanni Maggi Mimari Ofisi’nde, konut projelerinde tasarımcı mimar olarak görev aldı. 2002-2005 yılları arasında çeşitli mimarlık ve inşaat firmalarında tasarım, yurt içi ve yurt dışı proje yönetimi ve saha yönetimi konularında çalıştı. Dalaman Havalimanı’nın yapımında iki yıl boyunca dizayn ofis mimarı olarak görev aldı.2007’de katıldığı Arup İstanbul Ofisi Mimari Grubu'nda 8 yıl boyunca birçok projede takım liderliği yaptı. 2016-2018 yıllarında Ankara’da, Yazgan Mimarlık’ta uygulama ve detay projelerinin hazırlanmasında görev aldı.

Eylem Önal Şahin ile mimari proje geliştirme, uygulama ve detay projelerinin hazırlanması konusunda iş birliği yapmaktadır.